PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1239}

Bez lęku

Fearless
7,1 6 272
oceny
7,1 10 1 6272
7,0 3
oceny krytyków
Bez lęku
powrót do forum filmu Bez lęku

piękny film

ocenił(a) film na 10

Nie będę się rozpisywał, bo kto oglądał film, ma swoje własne wrazenia. Ja tylko powiem, ze ogladnąłem ten film w kinie jakies 10 lat temu, i od tamtego momentu zaczalem nałogowo ogladac filmy. Czesto szukam takich emocji, jak wtedy je przezylem jako dzieciak. Zreszta, sami widzicie ksywke. Dla mnie to film o człowieku wolnym. A raczej uwolnionym na jakas chwile. I jest to mój ulubiony film do tej pory.

ocenił(a) film na 9
fearless

to chyba film o enneagramicznych "szóstkach" - ludziach, których strach jest głównym uzależnieniem ale i mocą, gdy znajdą się w naprawdę strasznej sytuacji, na która czekają całe życie, okazują się odważni.

fearless

Miło przeczytać tą wypowiedź, bo miałem dokładnie to samo z tym filmem. Poza tym, że ja pierwszy raz go widziałem na Filmnecie, to przeżycia były podobne. Obsesyjnie szukałem wszelkich powtórek i zacząłem się dość poważnie, zwłaszcza jak na mój ówczesny wiek, pasjonować filmami. Pamiętam jednak, że gdy ostatni raz widziałem powtórkę w telewizji, patrzyłem już na niego nieco inaczej, ale i tak... Ten film ma coś w sobie, a gdy tylko mowa o Peterze Weir, zawsze wytężam słuch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones